BEHAJTÁSI ELŐADÓ [Hungary]

Leendő kollégánk feladatai a következők lesznek

  • számlakövetelések behajtása telefonon keresztül (bejövő és kimenő hívások);
  • részletfizetési szerződések előkészítése és folyamatos nyomon követése;
  • fizetési kötelezettségvállalások nyomon követése;
  • behajtással kapcsolatos adminisztráció, adatrögzítés, nyilvántartások vezetése;
  • folyószámla-egyeztetés;
  • fizetési felszólítások elkészítése és kiküldése;
  • a számlakövetelések jogi úton történő érvényesítésének előkészítése.

Számunkra az ideális jelölt

  • legalább középfokú végzettséggel,
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási készséggel,
  • jó problémamegoldó készséggel,
  • gyakorlott, felhasználói szintű számítógépes (elsősorban word, excel, elektronikus levelezés) ismeretekkel rendelkezik;
  • megbízható, precíz, hatékony,
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség jellemzi.

A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent

  • telefonos behajtási / követeléskezelői területen megszerzett tapasztalat;
  • a követelések jogi érvényesítésében (MOKK rendszer használata, fizetési meghagyások, polgári peres eljárások, végrehajtások) szerzett ismeret, illetve gyakorlat;
  • cégeljárásokkal (felszámolás, csődeljárás, végelszámolás, kényszertörlés) kapcsolatos ismeretek;
  • közműves szektor (ezen belül elsősorban a víz- és csatornaszolgáltatás) ismerete,
  • pénzügyi-számviteli vagy jogi szakirányú végzettség.

Amit kínálunk

  • összetett, változatos szakmai feladatok;
  • betanítási időszak saját mentorral, folyamatos szakmai képzések;
  • határozott vagy határozatlan idejű munkalehetőség egy stabil nagyvállalatnál;
  • jóléti juttatások.

Munkavégzés helye

Budapest Kerepesi út

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال